Moje začiatky

K vypalovaniu spájkovačkou som sa dostala úplne náhodou. V roku 2010 sa mi narodila moja dcérka a možno som mala trošku viac času. Jedného dňa som objavila na internete obrázok chlapčeka, ktorý bol vypalovany na lekárskych paličkách. Hneď som to aj vyskúšala. Požičala som si pištoľovú trafospájkovačku a skúšala som. Postupne som vyskúšala ďalsich 20 druhov spájkovačiek ,až kým som nenašla tie ,čo mi vyhovujú. A doštičky ? Tak to som na začiatku rozoberala bedničky na zeleninu a plátkom pílky na železo som si ich pílila. Časom som si kúpila aj menšie el.píly a trápila susedov, keďže som to robila v paneláku v byte na kuchynskom stole. Tak to bolo minimálne 6 rokov. Potom sa som si uvedomila, že aj po tak dlhom čase ma to stále baví a napĺňa a že som šťastná pri tvorbe. Vtedy som začala intenzívne premýšľať nad vlastnými priestormi a nakoniec sa podarilo. Vesmír mi poslal vytúženú garáž. A poslal mi nielen to. Pribalil mi k nej aj tých najúžasnejších susedov akých som si mohla priať. Milých a vždy ochotných pomôcť . Veľmi si ich vážim.

Teraz mám deťúrence dve a tolerantného manžela ktorí mi pomáhaju a psychicky ma podporujú keď je to veľmi náročné, keďže to všetko robím popri zamestnaní.

Od mojich začiatkov som prešla veľmi dlhú cestu. Všetko som sa naučila sama a stále sa aj učím a teším sa zakaždým keď dokážem niečo nové. Stále je čo objavovať a som šťastná za každú príležitosť, ktorú mi dáte vo forme objednávky.

Z celého srdca ďakujem.

Vaša Veronika 🥰🥰🥰